Пулсар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 2 години
с
Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
(поврзница светилник)
с (Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска)
 
 
== Поврзано ==
{{CommonscatРизница-врска|Pulsars}}
* [[Неутронска ѕвезда]]
* [[Радио пулсар]]
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Пулсари| ]]
[[Категорија:Ѕвездени појави]]