Разлика помеѓу преработките на „Сончево зрачење“

Додадени 15 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎Поврзано: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница using AWB)
с (→‎Поврзано: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
 
 
== Поврзано ==
{{Ризница-врска}}
{{commonscat}}
<div style="-moz-column-count:3; column-count:3;">
* [[Воздушна енергија]]