Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Иран“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
*[[Претседател на Иран|Претседател]]
**[[Махмуд Ахмадинеџад]]
*[[ПодпретседателПотпретседател на Иран|Подпретседател]]
**[[Парвиз Даводи]]
----
13.850

уредувања