Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Нема измена во големината ,  пред 2 месеци
Одбиена последната промена (од Sashko1999) и ја поврати преработката 4145647 на Bjankuloski06
с
(Одбиена последната промена (од Sashko1999) и ја поврати преработката 4145647 на Bjankuloski06)
 
'''Обидим''' — село во [[општинаОпштина Банско]].
 
{{Инфокутија за село во Пиринска Македонија|