Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Додадени 57 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
с (→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Планини во Бугарија]]
[[Категорија:Скијачки центри во Бугарија]]
[[Категорија:МСЗП-Категорија V]]