Разлика помеѓу преработките на „Арно (река)“

Додаден 61 бајт ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
== Надворешни врски ==
* [http://www.adbarno.it/cont/testo.php?id=1 Басенски власти на Арно] {{it}}
 
 
{{Италија-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Реки во Тоскана]]
[[Категорија:Фиренца]]
[[Категорија:Реки по азбучен ред]]