Разлика помеѓу преработките на „По“

Додаден 61 бајт ,  пред 8 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирано списание → наведено списание using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Светско наследство во Италија]]
[[Категорија:Јадрански слив]]
[[Категорија:Реки по азбучен ред]]