Разлика помеѓу преработките на „Далечинско пливање на светското првенство во водени спортови 2009 - 25км во женска конкуренција“

с
* [http://www.omegatiming.com/openwater/racearchives/2009/Roma2009/25_km_Womens_Results.pdf Резултати]
 
[[Категорија:2009 Светско Акватичкопрвенство Првенствово водени спортови 2009]]