Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Римски цареви“

с
Бот Додава: sh:Category:Rimski carevi
с (Бот Додава: af, ang, be-x-old, bg, bs, ca, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fi, fr, fy, gl, hr, hu, id, is, it, ja, ka, ko, la, lt, ms, nl, no, pl, pt, ro, ru, scn, sk, sr, sv, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: sh:Category:Rimski carevi)
[[ru:Категория:Римские императоры]]
[[scn:Catigurìa:Mpiratura rumani]]
[[sh:Category:Rimski carevi]]
[[sk:Kategória:Cisári starovekého Ríma]]
[[sr:Категорија:Римски цареви]]
59.415

уредувања