Разлика помеѓу преработките на „Стајколас (Горно Дивјаци)“

с
Замена со исправна предлошка, replaced: Инфокутија Археомак → Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија, македонска археологија-нику
с (→‎top: Кодна исправка, replaced: &nbspкм →  км using AWB)
с (Замена со исправна предлошка, replaced: Инфокутија Археомак → Инфокутија Археолошко наоѓалиште во Македонија, македонска археологија-нику)
{{Инфокутија АрхеомакАрхеолошко наоѓалиште во Македонија
|име=Стајколас
|слика=
== Наводи ==
{{наводи}}
{{македонска археологијаМакархео-никулец}}
{{Архео-Крушево}}