Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

с
Заменета категорија
с (Заменета категорија)
 
| Разговор
| Податотека
| ШаблонПредлошка={{DMC|Статии за средување|од|{{{датум|}}}|Статии за средување}}
}}</includeonly><!--крај на {{Внимание}}--><noinclude>
{{документација}}