Разлика помеѓу преработките на „Џерманвингс“

Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: da:Germanwings
с (Категоризирање)
с (Бот Додава: da:Germanwings)
 
[[Луфтханза]]
 
[[Категорија:Авиокомпании од Европа]]
[[Категорија:Авиокомпании од Германија]]
 
[[bs:Germanwings]]
[[ca:Germanwings]]
[[da:Germanwings]]
[[de:Germanwings]]
[[en:Germanwings]]
[[uk:Germanwings]]
[[vi:Germanwings]]
 
[[Категорија:Авиокомпании од Европа]]
[[Категорија:Авиокомпании од Германија]]
59.415

уредувања