Еварист Галоа: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: nl:Évariste Galois
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: nl:Évariste Galois)
[[ko:에바리스트 갈루아]]
[[lv:Evarists Galuā]]
[[nl:EvaristeÉvariste Galois]]
[[no:Évariste Galois]]
[[nov:Evariste Galois]]
5.665

уредувања