Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Додадени 2 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Стопанство: Јазична исправка, replaced: == Економија == → == Стопанство ==
с (→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB)
с (→‎Стопанство: Јазична исправка, replaced: == Економија == → == Стопанство ==)
== Демографија ==
 
== ЕкономијаСтопанство ==
 
== Образование ==