Разлика помеѓу преработките на „Региони во Франција“

с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
с (→‎Региони: clean up, replaced: language=French → language=fr using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Региони во Франција| ]]
[[Категорија:Административна поделба на Франција|Региони]]
[[Категорија:Првостепени административни единици на земјите]]