Разлика помеѓу преработките на „Готен“

Додадени 85 бајти ,  пред 10 месеци
нема опис на уредувањето
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Geobox|планина
|name=Готен
|image= Радовишко.jpg
|image_caption= Поглед на Готен и Радовишкото Поле
|region_type=
|region=Балкан