Разлика помеѓу преработките на „Антонио Бандерас“

Одземени 19 бајти ,  пред 8 месеци
Замена на Image:Antonio_Banderas_by_David_Shankbone.jpg со Image:Antonio_Banderas.jpg (од страна на CommonsDelinker поради: file renamed, redirect linked from other project).
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: актер → глумец using AWB)
(Замена на Image:Antonio_Banderas_by_David_Shankbone.jpg со Image:Antonio_Banderas.jpg (од страна на CommonsDelinker поради: file renamed, redirect linked from other project).)
{{Infobox person
| image = Antonio Banderas by David Shankbone.jpg
| caption = Антонио Бандерас во 2010 година
| imagesize = 200