Разлика помеѓу преработките на „Раздол“

Одземени 8 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Самоуправа и политика: Јазична исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика
с (Стилски испавки, replaced: ''' е → ''' —, {{Населено место-Бугарија-никулец}} → {{ПМ-гео-никулец}}, removed: <!-- Ако имате податок, напишет using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Јазична исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика)
== Општествени установи ==
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
== Културни и природни знаменитости ==