Дебочица: Разлика помеѓу преработките

Одземени 8 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Самоуправа и политика: Јазична исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика
с (→‎Надворешни врски: Стилски испавки, replaced: {{Населено место-Бугарија-никулец}} → {{ПМ-гео-никулец}} using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Јазична исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика)
== Општествени установи ==
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
== Културни и природни знаменитости ==