Разлика помеѓу преработките на „1224“

Додадени 34 бајти ,  пред 1 месец
с
Соодветно место за врска до Ризницата using AWB
с (→‎Настани: clean up, replaced: |chapter= → |department= using AWB)
с (Соодветно место за врска до Ризницата using AWB)
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
{{commonscatрвр|1224}}
 
[[Категорија:13 век|21224]]