1007: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 2 години
с
Соодветно место за врска до Ризницата using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Правилно форматирање со почетна црта, replaced: ) била година → ) — година using AWB)
с (Соодветно место за врска до Ризницата using AWB)
 
*
 
{{commonscat|1007}}
== Надворешни врски ==
{{commonscatрвр|1007}}
 
[[Категорија:11 век|01007]]