Разлика помеѓу преработките на „ЖС „Гостивар““

Одземени 13 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Возен ред: Замена со тековна предлошка, replaced: {{Интеррегионална линија → {{Интеррегионален using AWB
с (→‎Наводи: Замена со соодветна предлошка, replaced: Никулец за железничка станица во Република Македонија → ЖС-Македонија-ник using AWB)
с (→‎Возен ред: Замена со тековна предлошка, replaced: {{Интеррегионална линија → {{Интеррегионален using AWB)
 
== Возен ред ==
* {{Интеррегионална линијаИнтеррегионален 6903}}
 
== Галерија ==