Разлика помеѓу преработките на „ЖС „Гостивар““

Одземени 60 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Замена со соодветна предлошка, replaced: Никулец за железничка станица во Република Македонија → ЖС-Македонија-ник using AWB
с (→‎Наводи: Замена со соодветна предлошка, replaced: Никулец за железничка станица во Република Македонија → ЖС-Македонија-ник using AWB)
{{рв|Gostivar train station}}
 
{{Никулец за железничка станица во Република ЖС-Македонија-никулец}}
 
{{Железнички станици на линијата Скопје-Кичево}}