Разлика помеѓу преработките на „Бајловце“

Одземен 1 бајт ,  пред 7 месеци
с
→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија за село во Република using AWB
с (→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: | веб = → | мрежно место =, | популација = → | население = using AWB)
с (→‎top: Додавање на потребен параметар, replaced: Инфокутија за село во Република Македонија| → Инфокутија за село во Република using AWB)
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
| име = Бајловце
| слика =