Разлика помеѓу преработките на „Бактериологија“

Одземени 60 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl= no → url-status= using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
 
[[Категорија:Микробиологија]]
[[Категорија:Медицински специјалности]]
[[Категорија:Села во Македонија]]