Данска во Втората светска војна: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: dead-url=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Окупирани територии во Втората светска војна]]
[[Категорија:Сили на Оската]]
[[Категорија:Села во Македонија]]