Разлика помеѓу преработките на „Фенди“

Одземени 60 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Модни креатори]]
[[Категорија:Облека]]
[[Категорија:Села во Македонија]]