Томас Вермален: Разлика помеѓу преработките

Одземени 60 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Фудбалери од Премиер Лига]]
[[Категорија:Фудбалери во Серија А]]
[[Категорија:Села во Македонија]]