Каталуња (патека): Разлика помеѓу преработките

Одземени 60 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Промена на тековен параметар, replaced: dead-url=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Спортски зданија на Летните олимписки игри 1992]]
[[Категорија:Спортот во Барселона]]
[[Категорија:Села во Македонија]]