Разлика помеѓу преработките на „Поморско Војводство“

с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
 
[[Категорија:Поморско Војводство| ]]
[[Категорија:Војводства во Полска]]
[[Категорија:Села во Македонија]]