Разлика помеѓу преработките на „Адонис“

Одземени 60 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Литература: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Литература: Погрешно заведена каегорија using AWB)
 
[[Категорија:Старогрчки богови]]
[[Категорија:Села во Македонија]]