Разлика помеѓу преработките на „Рубидиум“

Одземени 60 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl = yes → url-status=dead, dead-url = yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Зборови кои ги нема во ТРМЈ]]
[[Категорија:Хемиски елементи]]
[[Категорија:Села во Македонија]]