Разлика помеѓу преработките на „Брза храна“

Одземени 60 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead, df=mdy → df=dmy using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Исхрана]]
[[Категорија:Брза храна]]
[[Категорија:Села во Македонија]]