Разлика помеѓу преработките на „Апсида“

Одземени 60 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl= no → url-status= using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Црковна архитектура]]
[[Категорија:Лаци и сводови]]
[[Категорија:Села во Македонија]]