Разлика помеѓу преработките на „Дуала“

Одземени 60 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead using AWB)
с (→‎Наводи: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Градови во Камерун]]
[[Категорија:Градови во Африка]]
[[Категорија:Села во Македонија]]