Разлика помеѓу преработките на „Хондурас“

Одземени 60 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=no → url-status= using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Држави во Северна Америка]]
[[Категорија:Републики]]
[[Категорија:Села во Македонија]]