Разлика помеѓу преработките на „Бакар“

Одземени 60 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB
с (Промена на тековен параметар, replaced: deadurl=yes → url-status=dead (5), dead-url=yes → url-status=dead (6), deadurl = yes → url-status=dead (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Погрешно заведена каегорија using AWB)
[[Категорија:Бакар]]
[[Категорија:Страници со непрегледан превод]]
[[Категорија:Села во Македонија]]