Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

с
→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место= using AWB
с (→‎Надворешни врски: Ставена предлошка за Ризницата во поднаслов „Надворешни врски“ using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место= using AWB)
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=37 | lat_sec=18
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=17 | lon_sec=38
| мрежно место=
| веб=
| карта = Старо Село во Општина Македонски Брод.svg
}}