Црвена Нива: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место=, популација= → население= using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Скривање на поднаслов без содржина using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка на параметри, replaced: веб= → мрежно место=, популација= → население= using AWB)
| име=Црвена Нива
| општина=[[Општина Кочани|Кочани]]
| популацијанаселение=0
| поштенски број=
| надморска височина=630
| географска широчина=
| географска должина=
| мрежно место=
| веб=
| карта = Црвена Нива во Општина Кочани.svg
}}