Разлика помеѓу преработките на „Анџело Ди Ливио“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
нема опис на уредувањето
с
*'''[[Фудбалски куп на Италија|Куп на Италија]]''' (1) : 2000-2001
*'''[[Серија Ц2]]''' (1) : 2002-2003
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
==Надворешни врски==
{{Состав на Италија на ЕП фудбал 2000}}
{{Состав на Италија на СП фудбал 2002}}
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ди Ливио, Анџело}}