Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 4 бајти ,  пред 1 месец
с
с (→‎Интернационална кариера: Правописна исправка, replaced: кои што → коишто using AWB)
[[Категорија:Фудбалери на Европско првенство 2008]]
[[Категорија:Фудбалери од Премиер Лига]]
[[Категорија:Фудбалери од БундеслигаБундеслигата]]
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе од Хановер]]