Разлика помеѓу преработките на „Оливер Бирхоф“

Додадени 4 бајти ,  пред 10 месеци
с
Ознака: Изворно уредување 2017
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 1998]]
[[Категорија:Фудбалери во Серија А]]
[[Категорија:Фудбалери од БундеслигаБундеслигата]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Удинезе]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Монако]]