Разлика помеѓу преработките на „Број“

Одземени 29 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Наводи: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на науката → наука-никулец using AWB
с (Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' — using AWB)
с (→‎Наводи: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на науката → наука-никулец using AWB)
{{наводи}}
 
{{наука-никулец}}
{{Никулец од областа на науката}}
{{Зборовни групи}}