Анри IV: Разлика помеѓу преработките

Одземени 29 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на историјата → историја-никулец using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Додадена категорија using AWB)
с (→‎top: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на историјата → историја-никулец using AWB)
{{Француски монарси}}
{{Никулец за биографија}}
{{историја-никулец}}
{{Никулец од областа на историјата}}
 
{{start box}}