Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Одземени 42 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB
с
с (→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB)
[http://www.park-vitosha.org/ Природен парк "Витоша"]
 
{{гео-никулец}}
{{Никулец од областа на географијата}}
 
[[Категорија:Родопски планински предел]]
[[Категорија:Планини во Бугарија]]