Бело Море (Русија): Разлика помеѓу преработките

Одземени 42 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB)
 
{{Список на мориња}}
 
{{гео-никулец}}
{{Никулец од областа на географијата}}
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Мориња во Европа]]