Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Одземени 43 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB
с (clean up, replaced: trans_title= → title= using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на географијата → гео-никулец using AWB)
== Надворешни врски ==
 
{{гео-никулец}}
{{Никулец од областа на географијата}}
 
{{Главни градови на ЕУ}}