Разлика помеѓу преработките на „Монери“

Одземени 29 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎top: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на биологијата → биологија-никулец using AWB
(Одбиена последната промена (од 46.217.252.230) и ја поврати преработката 3485189 на Bjankuloski06)
с (→‎top: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на биологијата → биологија-никулец using AWB)
Меѓутоа бактериите ја расипуваат храната затоа што во неа брзо се размножуваат.
 
{{биологија-никулец}}
{{Никулец од областа на биологијата}}
 
[[Категорија:Застарени таксони]]