7 ноември (настани): Разлика помеѓу преработките

с
sreduvawe
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(нови стари настани)
с (sreduvawe)
|-
|valign="top" align="right"|[[2004]] 
|Во [[Република Македонија]] се одржа неуспешен [[Референдум 2004|референдум]] за отфрлање на предложената територијална организација]] на државата.
|}
<noinclude>
4.318

уредувања