Разлика помеѓу преработките на „7 ноември (настани)“

с
sreduvawe
(нови стари настани)
с (sreduvawe)
|-
|valign="top" align="right"|[[2004]] 
|Во [[Република Македонија]] се одржа неуспешен [[Референдум 2004|референдум]] за отфрлање на предложената територијална организација]] на државата.
|}
<noinclude>
4.318

уредувања