Категорија:Предлошки за Парагвај: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со тековна предлошка, replaced: категорија за предлошки → Категорија за предлошки using AWB
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Шаблони за Парагвај на Категорија:Предлошки за Парагвај без да остави пренасочување: (преку Категориски мајстор))
с (→‎top: Замена со тековна предлошка, replaced: категорија за предлошки → Категорија за предлошки using AWB)
 
{{категоријаКатегорија за предлошки
|type = navbox
|topic = [[Парагвај]]